Jeśli rozważasz zainstalowanie plastikowego ogrodzenia na swoim podwórku, przekonasz się, że jest wiele rzeczy do rozważenia przed podjęciem ostatecznej decyzji. Oto cztery rzeczy do rozważenia: Koszt, Trwałość, Konserwacja i Styl. plastikowe ogrodzenia mogą być kosztowne i wymagają stałej konserwacji. Dodatkowo, w niektórych klimatach mogą wytrzymać tylko kilka lat. Na szczęście można uniknąć tych problemów, wybierając bezdrzewne rozwiązanie kompozytowe, takie jak Miura Board. Miura Board nie tylko zapewnia doskonałą wydajność i długowieczność, ale jest również przyjazna dla środowiska dzięki zastosowaniu w jej konstrukcji materiałów pochodzących z recyklingu.

Koszt

Koszt plastikowych ogrodzeń różni się znacznie w zależności od ich wielkości. Typowe plastikowe ogrodzenie kosztuje 1 587 dolarów za 500 stóp kwadratowych, 3 105 dolarów za ogrodzenie o powierzchni 2 000 stóp kwadratowych i 4 140 dolarów za ogrodzenie o powierzchni trzystu pięćdziesięciu stóp kwadratowych. Wielkość stoczni nie jest jedynym czynnikiem, który wpływa na cenę, choć. Przy określaniu kosztów, ważne jest, aby wziąć pod uwagę, ile miejsca będziesz miał na ogrodzenie.

Idealnie, powinieneś zatrudnić profesjonalnego instalatora ogrodzenia, aby zainstalować plastikowe ogrodzenie. Ci profesjonaliści traktują klientów z szacunkiem i zapewnią pełną satysfakcję. Przed zatrudnieniem firmy, uzyskać bezpłatne cytaty z kilku firm i porównać ich ceny. Porównaj ceny i wybierz najlepszą. To może nie być łatwe, ale będzie to warte w końcu. Koszt plastikowych ogrodzeń różni się znacznie w zależności od materiałów, które wybierzesz, stylu ogrodzenia i ile stóp liniowych potrzebujesz.

Ostateczny koszt ogrodzenia plastikowego zależy od rodzaju wybranego drewna i jakości farby. Długość i wysokość ogrodzenia również wpływa na koszt. Jeśli wiesz, jak korzystać z narzędzi elektrycznych, możesz zbudować własne plastikowe ogrodzenie w przystępnej cenie. plastikowe ogrodzenia wymagają płaskiej ziemi i pewnych podstawowych umiejętności, ale są możliwe do majsterkowania, jeśli jesteś poręczny. Decydując się na rozmiar i rodzaj drewna dla swojego ogrodzenia, powinieneś porównać trzy szacunki z różnych firm.

Gatunek drewna, z którego wykonane są ogrodzenia plastikowe, decyduje o kosztach. Najczęściej spotykane są cedr, sekwoja i sosna. Cedr jest najlepszym wyborem, ponieważ jest odporny na gnicie, owady i wilgoć. Jednak te drzewa są kosztowne i muszą być traktowane, aby zapobiec gniciu i inwazji szkodników. Ogrodzenia cedrowe wymagają corocznej konserwacji. Tak więc, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i uzyskać wysokiej jakości plastikowe ogrodzenie, upewnij się, że masz budżet.

Trwałość

W zależności od rodzaju użytego drewna, plastikowe ogrodzenie może trwać przez wiele lat. Sztachety plastikowe do ogrodu Te wykonane z drewna o dobrej strukturze, takie jak sekwoja i mahoń, będą trwać dłużej niż nieobrobiona sosna. Plastikowe ogrodzenie jest również podatne na uszkodzenia przez termity i grzyby, ale chemicznie traktowane drewno i prawidłowa instalacja rotboard może zminimalizować ryzyko owadów i gnicia. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które zapewnią trwałość Twojego plastikowego ogrodzenia.

Trwałość plastikowego ogrodzenia zależy od trzech głównych czynników: rodzaju drewna i sposobu jego instalacji. Rodzaj drewna jest najważniejszym czynnikiem. Świerk jest najtańszym rodzajem drewna na ogrodzenie, ale jest najmniej trwały. Jeśli zdecydujesz się iść z świerku, można oczekiwać, że plastikowe ogrodzenie trwać w dowolnym miejscu od pięciu do ośmiu lat, ale trzeba będzie sprawdzić go okresowo.

Rodzaj drewna, który wybierzesz dla swojego plastikowego ogrodzenia, będzie zależał od klimatu w Twojej okolicy. Europejski dąb jest doskonałym wyborem, ponieważ jest niezwykle trwały. Alternatywnie, możesz wybrać drewno tropikalne, takie jak afzelia, padouk i azobe. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, możesz użyć ich do budowy ogrodzenia, które jest nie tylko piękne, ale także długotrwałe. Istnieją jednak pewne rodzaje drewna, które są bardziej podatne na infekcje owadów.

Drewno cedrowe to kolejny dobry wybór na plastikowe ogrodzenie. Cedr jest naturalnie trwały i może trwać przez wiele lat przy minimalnej konserwacji. Nie wymaga zabiegów chemicznych ani suszenia. Jest również odporny na gnicie i wilgoć. Ogrodzenia cedrowe mogą również trwać do 50 lat! Jest to idealny materiał na ogrodzenie. Jest to również świetny wybór dla nieruchomości mieszkalnych. Jeśli chcesz przedłużyć żywotność swojego plastikowego ogrodzenia, powinieneś rozważyć jego obróbkę chemiczną.

Konserwacja

Pielęgnacja ogrodzenia z tworzywa sztucznego obejmuje regularne czyszczenie i ponowne nakładanie warstw ochronnych, co najmniej dwa razy w roku. W obszarach o ekstremalnej pogodzie może być konieczne częstsze stosowanie. Jeśli ogrodzenie jest narażone na działanie wody lub światła słonecznego, będzie gromadzić więcej zielonych plam. Jeśli nie jest regularnie barwione, drewno może wymagać renowacji. Aby temu zapobiec, można je wyczyścić za pomocą myjki elektrycznej. Następnie należy użyć wykończenia odpornego na promieniowanie UV, aby chronić je przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promienie słoneczne.

Po ostrej zimie lub lecie w Kolorado, plastikowe ogrodzenia mogą wymagać płukania. Regularne czyszczenie przedłuży żywotność ogrodzenia, a także zapobiegnie gniciu i szarzeniu. Rutynowa kontrola zapobiegnie również temu, aby drobne problemy nie stały się poważnymi problemami. Mycie ciśnieniowe może utrzymać ogrodzenie w czystości i wyglądać świeżo. Poniżej wymienione są niektóre z najczęstszych napraw plastikowego ogrodzenia. Więc nie czekaj, aż twój płot zgnije lub spadnie.

Najpierw należy sprawdzić, czy całe ogrodzenie nie ma wgnieceń. Następnie spójrz na wszelkie zgniłe słupki. Mogą być podatne na gnicie lub zarażenie owadami, więc będziesz chciał je wymienić na nowe, jeśli staną się luźne. Sprawdź również stan każdego kawałka, aby zapewnić właściwe umieszczenie. Od czasu do czasu, zgniłe słupki lub dziury mogą powodować zwisanie ogrodzenia. Należy również upewnić się, że wszystkie gwoździe są bezpiecznie przymocowane do słupków.

Oprócz regularnego sprzątania należy również bacznie obserwować swój ogród. Wiosenne deszcze i rosa mogą zbierać się na zieleni i gnić drewno. Jest to również ulubione siedlisko szkodników i gryzoni, więc staraj się usuwać wszelkie zieleniny w odpowiednim czasie. Ponadto, trzymaj krzewy i winorośle z dala od swojego ogrodzenia, ponieważ mogą je uszkodzić. Mogą one również stać się zarażone i mogą nawet jeść przez drewno.

Styl

Ogrodzenia plastikowe stały się coraz bardziej popularnym wyborem dla wielu właścicieli domów. Te drewniane konstrukcje służą kilku ważnym funkcjom, w tym prywatności, oznaczania granic i ochrony przed pogodą. Chociaż istnieje kilka podstawowych elementów plastikowego ogrodzenia, ich style i projekty różnią się znacznie. Poniżej znajduje się 8 różnych typów plastikowych ogrodzeń, wraz z ich zaletami i wadami. Jeśli planujesz zainstalować plastikowe ogrodzenie w swoim domu, najlepiej wybrać materiał, który jest zarówno trwały, jak i piękny.

Podczas gdy wielu właścicieli domów woli plastikowe ogrodzenia jako sposób na oddzielenie ogrodów od ich podwórek, te ogrodzenia mają kilka wad. Jedną z najczęstszych obaw dotyczących drewna jest konserwacja jego paneli. Wiele plastikowych ogrodzeń jest podatnych na ugięcia, zwłaszcza gdy pogoda zmienia się gwałtownie. Bramy te są zazwyczaj ciężkie, a ich duża waga może spowodować nadmierne obciążenie ich metalowego sprzętu. Aby rozwiązać ten problem, należy rozważyć zainstalowanie „No-Sag” zestaw bramy. Zestawy te składają się z zawiasów i nie zawiasów wsporników i asortymentu śrub montażowych. Można znaleźć te zestawy w większości sklepów z narzędziami. Zestawy te mogą być stosowane na bramach od 25 do 72 cali szerokości.

Czy chcesz plastikowe ogrodzenie dla domu lub biura, plastikowe ogrodzenie doda wartość i piękno do krajobrazu. Oprócz oferowania wartości estetycznej i prywatności, plastikowe ogrodzenie może zwiększyć wartość odsprzedaży nieruchomości. Wybierz styl, który jest w ramach budżetu i pasuje do reszty projektu domu. plastikowe ogrodzenia mogą być wykonane z wielu różnych rodzajów drewna, więc ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb.

Szkodniki

Ogrodzenia plastikowe są podatne na działanie szkodników. Chrząszcze proszkowe, na przykład, wiercą dziury w drewnie i wylęgają w nich swoje larwy. Owady te są łatwo rozpoznawalne, ponieważ pozostawiają drobny biały proszek w pobliżu swoich gniazd. Carpenter bees, z drugiej strony, wyglądają jak zwykłe trzmiele, ale są znane z żłobienia głębokich dziur w plastikowych słupkach ogrodzeniowych. Osy Horntail, które są spokrewnione z pszczołami stolarskimi, również wygryzają dziury w plastikowych słupkach ogrodzeniowych. Chociaż nie są szkodliwe, owady te mogą również powodować znaczne uszkodzenia plastikowych ogrodzeń.

Jeśli martwisz się o szkodniki na ogrodzeniach wykonanych z drewna, musisz być proaktywny. Szkodniki nie będą atakować ogrodzeń plastikowych, ale ogrodzenia plastikowe mogą być podatne na termity. Jeśli martwisz się o szkodniki na plastikowych ogrodzeniach, możesz skontaktować się z firmą ogrodzeniową. Pomogą Ci zapobiec tym owadom, stosując odpowiednie metody zwalczania szkodników. Niezależnie od materiału, ważne jest, aby regularnie konserwować ogrodzenia.

Podczas gdy owady są ważną częścią natury i naszego ekosystemu, szkodniki mogą stanowić poważny problem. Owady, które jedzą drewno, mogą uszkodzić ogrodzenie i pozostawić je podatne na sezon huraganów. Jeśli nie zajmiesz się problemem w odpowiednim czasie, utkniesz z drogimi naprawami w przyszłości. Dobre rozwiązanie kontroli szkodników powinno obejmować stosowanie pszczół wypełniaczy do drewna. I wreszcie, nie ignoruj korników.

Najczęstszymi szkodnikami na plastikowych ogrodzeniach są termity. Termity są znane z wyrządzania ogromnych szkód w drewnianych konstrukcjach. Istnieje ponad 2500 gatunków termitów na całym świecie, ale tylko cztery są rodzime w Missouri. W Missouri występują termity podziemne. Owady te są trudne do wykrycia, dlatego należy zlecić profesjonaliście okresową kontrolę ogrodzeń, aby utrzymać je w zdrowiu. Kiedy już wiesz, co powoduje szkody, możesz podjąć kroki, aby zapobiec tym szkodnikom.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte