Sztachety plastikowe drewnopodobne Co należy wiedzieć o ogrodzeniach plastikowych drewnopodobnych

Chociaż większość osób kojarzy plastikowe ogrodzenia drewnopodobne z faux wood, w rzeczywistości materiały te nie są do siebie aż tak podobne. Sztachety plastikowe do ogrodu W rzeczywistości mogą być wykonane z tworzywa sztucznego PCV lub winylu. Winyl o fakturze drewnopodobnej i teksturowanej to dwie popularne opcje. W tym artykule omówimy, co należy wiedzieć o tych materiałach przed podjęciem ostatecznej decyzji. Winyl drewnopodobny jest najczęściej spotykanym typem, ale jest też kilka innych opcji, które również mogą się dobrze sprawdzić.

Tworzywo sztuczne PCV

Istnieje kilka zalet ogrodzeń drewnopodobnych z tworzywa sztucznego PCV. Po pierwsze, PCV nie gnije ani nie reaguje na środowisko tak jak drewno. Dzięki temu doskonale nadaje się do budowy ogrodzeń. Można nawet z łatwością zainstalować ogrodzenia z PCV, ponieważ są one łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Kolejną zaletą PCV jest jego niewielki ciężar. Ponieważ PCV nie wchłania wody i nie ulega korozji, ogrodzenia będą służyć przez wiele lat bez konieczności ich ponownego malowania.

Wadą ogrodzeń drewnopodobnych z tworzywa sztucznego PCV jest to, że są one drogie w naprawie. Należy zlecić ich instalację profesjonaliście i wykupić dożywotnią gwarancję na ich produkty. Ponadto, należy upewnić się, że ogrodzenie zawiera usztywnienie dolnej sztachety i słupków bramy. W ten sposób można mieć pewność, że ogrodzenie z PCV będzie służyć przez wiele lat. Ogrodzenie z PCV jest doskonałą alternatywą dla drewna.

Ogrodzenie drewnopodobne z tworzywa sztucznego PCV może kosztować od 15 do 40 USD za stopę liniową. Koszty materiałów wahają się od 10 do 30 USD za stopę, plus koszty pracy. Jednak większość właścicieli domów wyda w sumie około 2848-5696 dolarów. Tak więc, można zaoszczędzić sporo pieniędzy podczas instalacji plastikowego ogrodzenia drewnopodobnego z PCV. Ponadto, jako bonus, ogrodzenia z PCV wymagają minimalnej konserwacji.

Winyl to kolejna wielka zaleta ogrodzeń drewnopodobnych z tworzywa sztucznego PCV. Jest niedrogi, a także przyjazny dla środowiska. Z biegiem lat jego skład ulega poprawie, co czyni go dobrym rozwiązaniem dla właścicieli domów. A ponieważ ogrodzenia winylowe są trwałe, wymagają bardzo niewielkiej konserwacji. W porównaniu z drewnem, ogrodzenia z PCV są pięć razy bardziej wytrzymałe. Oznacza to, że nie rozpadną się w najbliższym czasie!

Winyl

Chociaż większość ogrodzeń z tworzywa sztucznego przypominającego drewno winylowe jest stosunkowo trwała, są one również podatne na uszkodzenia. Małe dziury można łatwo załatać za pomocą zestawu naprawczego dla majsterkowiczów, ale poważniejsze uszkodzenia mogą wymagać profesjonalnej naprawy. Ponieważ ogrodzenia winylowe drewnopodobne są zwykle sprzedawane jako duże panele, w przypadku pęknięcia pojedynczej deski może być konieczna wymiana całego panelu. A jeśli zdecydujesz się na ogrodzenie winylowe drewnopodobne, w przyszłości może być trudno znaleźć części zamienne, jeśli marka zostanie wycofana z produkcji.

Aby ogrodzenie z tworzywa sztucznego przypominającego drewno wyglądało jak najlepiej, konieczna może być jego okresowa konserwacja. Do czyszczenia materiału można użyć płukania wężem lub myjki ciśnieniowej. Z kolei ogrodzenia drewniane wymagają profesjonalnego mycia elektrycznego, aby zachować swój wygląd. Mają one tendencję do wchłaniania wody i stają się porowate, co umożliwia rozwój pleśni i grzybów. A na białych ogrodzeniach brud widać bardziej niż na innych kolorach. Nie oznacza to jednak, że ogrodzenia z tworzywa sztucznego przypominającego drewno winylowe są lepszym wyborem.

Winyl ma wiele zalet w porównaniu z drewnem. Po pierwsze, jest tańszy. Winyl jest tańszy niż drewno, a proces jego produkcji jest niemal identyczny. Ogrodzenia winylowe wymagają także znacznie mniej energii elektrycznej niż drewniane, co może być ważne, jeśli zależy nam na ochronie środowiska. Można wybrać producenta, który mocno angażuje się w ochronę środowiska. A ponieważ winyl nadaje się do recyklingu, nie przyczyni się też do zwiększenia rachunków za prąd. Dlatego wybór producenta dbającego o środowisko może być lepszym wyborem.

Ogrodzenia drewniane wymagają więcej zabiegów konserwacyjnych, natomiast ogrodzenia winylowe są tańsze w zakupie. Nie wymaga też regularnej konserwacji. Poza tym, że jest tańszy, jest mniej podatny na blaknięcie niż drewno. Jeśli jednak chcesz zapewnić sobie prywatność na podwórku, możesz wybrać ogrodzenie, które wtopi się w otoczenie. Po prostu upewnij się, że sprawdzisz wiarygodnego hurtownika ogrodzeń winylowych, aby kupić swoje ogrodzenie z tworzywa sztucznego przypominającego drewno.

Winyl drewnopodobny

Ogrodzenia winylowe są dostępne w różnych kolorach, które można dopasować do reszty krajobrazu. Większość ogrodzeń winylowych z PCV jest lita, ale można również znaleźć style drewnopodobne, które wyglądają jak tradycyjne ogrodzenia drewniane. Niektóre ogrodzenia winylowe posiadają również akcenty dekoracyjne, takie jak bramy. Choć większość ogrodzeń winylowych jest niedroga i łatwa w montażu, można również zatrudnić profesjonalistę, który zainstaluje dla Państwa te drewniane ogrodzenia. Oto korzyści płynące z zastosowania ogrodzeń winylowych.

Płot winylowy Bufftech o strukturze drewnopodobnej ma klasyczny wygląd płotu drewnianego, ale jest praktycznie bezobsługowy i trwały. Przy odpowiedniej pielęgnacji może służyć nawet przez 20 lat. Drewnopodobne ogrodzenia winylowe zapewniają ponadczasowy wygląd, który wzbogaca krajobraz każdego domu. Firma First Choice Fence Solutions jest zaangażowana w dostarczanie najlepszych produktów dla Państwa posesji, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że Państwa inwestycja jest chroniona.

Konserwacja jest problemem w przypadku ogrodzeń drewnianych. Podczas gdy winyl jest trwały i nie wymaga malowania ani lakierowania, częste burze mogą powodować wypaczanie i pękanie drewna. Częste zmiany temperatury również powodują, że drewno traci swoją wytrzymałość. Drewno w końcu popęka i przesunie się, a nawet może przechylić się na podwórko sąsiada. Ponadto drewno z czasem traci swoją wytrzymałość, więc ogrodzenia drewniane mogą być z czasem drogie. Ogrodzenie winylowe wymaga niewielkiej konserwacji i nie wymaga malowania.

Istnieją różne marki, które produkują ogrodzenia winylowe w stylu drewnopodobnym. Niektórzy producenci produkują ogrodzenia winylowe drewnopodobne, ale Grand Illusions oferuje najlepsze PCV drewnopodobne. Płot winylowy Grand Illusions WoodBond PCV o strukturze drewnopodobnej jest prawdopodobnie najbardziej autentycznie wyglądającym ogrodzeniem winylowym na rynku. Jest ono nawet dostępne w wersji z sękami. Jeśli obawiasz się drewnopodobnych ogrodzeń winylowych, możesz kupić zestaw, który doda do Twojego ogrodzenia ochronę przed huraganami.

Winyl teksturowany

Aby wyczyścić ogrodzenie z teksturowanego winylu, należy dokładnie przestrzegać instrukcji podanych na opakowaniu. Zacznij od czyszczenia dolnej połowy i przesuwaj się w kierunku góry. Może być konieczne dodanie odrobiny wody, aby prawidłowo oczyścić powierzchnię. Po wyczyszczeniu ogrodzenia należy pozostawić je do całkowitego wyschnięcia przed ponownym użyciem. W przypadku gładkich powierzchni można użyć ściągaczki, aby zetrzeć brud i zanieczyszczenia. W przypadku ogrodzeń winylowych z fakturą należy użyć szczotki do szorowania.

W przypadku bardziej wyszukanych wzorów należy wybrać płytę z fakturą drewnopodobną. Linia CertaGrain jest dostępna w wielu naturalnych opcjach kolorystycznych, takich jak Colonial White i Autumn Brown. Można również wybrać ogrodzenie z fakturą drewnopodobną w kolorze Sierra Blend. Do wyboru jest kilka innych opcji kolorystycznych, takich jak heban i drewno akacjowe, a także różne style ogrodzeń.

Inną opcją teksturowanego ogrodzenia winylowego jest styl drewnopodobny, który symuluje wygląd prawdziwego drewna. Ten typ ogrodzenia jest dostępny w różnych kolorach, w tym brązowym, szarym i białym. To teksturowane ogrodzenie winylowe symuluje wygląd i odczucie prawdziwego drewna, bez kosztów i kłopotów związanych z prawdziwym drewnem. Należy jednak unikać mycia ciśnieniowego, jeśli ogrodzenie winylowe jest bardzo brudne lub spleśniałe. Siła wody może je uszkodzić.

Ogrodzenia winylowe z fakturą mają wiele zalet. Nie wymagają malowania, bejcowania ani nakładania farby. Ponadto ogrodzenia winylowe nie rysują się ani nie gniją. Nie zawierają również drzazg, dzięki czemu są idealne dla dzieci i zwierząt domowych. Poza tym ogrodzenia z winylu są łatwe w czyszczeniu. I w przeciwieństwie do tradycyjnego drewna nigdy nie stracą na atrakcyjności. Dostępne są nawet ogrodzenia o skomplikowanych wzorach i różnych fakturach.

Iluzje Winyl

Jeśli rozważasz ogrodzenie winylowe dla swojego podwórka, to prawdopodobnie już słyszałeś o Illusions Vinyl. Są one wykonane w 100% z dziewiczego winylu i spełniają te same rygorystyczne standardy kontroli jakości, co wszystkie inne produkty Illusions. W rezultacie możesz oczekiwać wyglądu przypominającego drewno i wyjątkowej trwałości. To dlatego wielu klientów jest mile zaskoczonych, gdy widzą swoje nowe ogrodzenie zainstalowane.

Linia ogrodzeń winylowych Grand Illusions może poszczycić się ponad 35 różnymi kolorami i wykończeniami słojów drewna, które są tak realistyczne jak prawdziwe drewno. Linia Color Spectrum firmy oferuje szeroką gamę kolorów słojów drewna i matowe wykończenie o niskim połysku, które jest praktycznie niezauważalne. Jeśli szukasz ogrodzenia drewnopodobnego, które nie będzie Cię kosztować majątku, rozważ Vinyl WoodBond Series. Wygląd słojów drewna jest niezrównany i zapewnia piękno bez konieczności konserwacji. Można nawet dopasować ogrodzenie drewniane w innym kolorze do wyglądu zewnętrznego domu. Seria Vinyl WoodBond jest dostępna w różnych kolorach drewnopodobnych, w tym Eastern White Cedar, sęki i teksturowane słoje drewna. Materiały winylowe stosowane do produkcji tych ogrodzeń są również bardzo wytrzymałe,

Ogrodzenie Illusions Vinyl jest również najbardziej wytrzymałym ogrodzeniem winylowym z PCV dostępnym obecnie na rynku. Niezależnie od tego, czy instalujesz ogrodzenie dla nieruchomości mieszkalnej czy komercyjnej, ten produkt jest gwarantowany, że wytrzyma próbę czasu i zachowa swoją strukturę i kolor. Dzięki ponad sześćdziesięciu standardowym stylom i 35 kolorom, już nigdy nie będziesz musiał się martwić o konserwację lub uszkodzenia. Ogrodzenia Illusions Vinyl są łatwe w montażu i posiadają dożywotnią gwarancję na stalowe sztachety.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte