Sztachety plastikowe drewnopodobne Ogrodzenia plastikowe drewnopodobne

Jeśli rozważałeś instalację ogrodzenia wokół swojej posesji, być może natknąłeś się na tworzywa sztuczne przypominające drewno. Sztachety plastikowe na balkon Spośród wielu rodzajów tego materiału popularnymi wyborami są Illusions Vinyl i WoodBond. Omówimy również niektóre z różnych kolorów i wykończeń, w tym Cedr i Ciemny Orzech. Czytaj dalej, aby poznać różnice między tymi materiałami i uzyskać wskazówki, jak wybrać taki, który będzie pasował do Twojego domu.

Iluzje Winyl

Drewnopodobne ogrodzenia plastikowe Grand Illusions Vinyl mają pięć autentycznych kolorów słojów drewna do wyboru. Do wyboru są mahoń, palisander, wschodni biały cedr lub drewno dryfujące. Poziome sztachety mają wymiary pół cala x 5 1/2 cala. Do ogrodzenia Grand Illusions Vinyl WoodBond dołączony jest zestaw adapterów huraganowych zapewniający dodatkową ochronę w ekstremalnych warunkach pogodowych. Produkt ten jest dostępny na terenie całego kraju za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów.

Ogrodzenie Grand Illusions Vinyl Fence jest dostępne w pięciu autentycznych słojach drewna i 36 kolorach podstawowych. Dostępne są również kolory niestandardowe. A jeśli nie podoba Ci się żaden z tych kolorów, możesz zamówić kolory niestandardowe. Drewnopodobne plastikowe ogrodzenia Grand Illusions Vinyl mogą być łączone z produktami Eastern Ornamental Aluminum Fence lub System21 Chain Link Fence. Produkty te są bardzo trwałe i objęte dożywotnią gwarancją.

Płot winylowy Illusions to niedrogie, trwałe i bezobsługowe ogrodzenie. Spełnia normy ASTM F964 dotyczące trwałości i przewyższa wiele najwyższych standardów w branży. A ponieważ jest produkowany w USA, ogrodzenie Illusions Vinyl Fence ma gwarancję trwałości przez lata. Oprócz długotrwałego piękna, ogrodzenia z tworzywa sztucznego drewnopodobnego Illusions Vinyl można również zakupić w wielu opcjach kolorystycznych, w tym bardziej tradycyjnych khaki, nierdzewnych i wiśniowych.

Wielu współczesnych właścicieli domów dba o ekologię i jest zainteresowanych tym, aby ich domy były bardziej przyjazne dla środowiska. Ogrodzenia winylowe mogą być przyjazną dla środowiska alternatywą dla ogrodzeń drewnianych, ponieważ w procesie ich produkcji nie wykorzystuje się drzew. Ponadto ogrodzenia winylowe są o wiele bardziej przystępne cenowo niż drewniane. A ponieważ proces produkcyjny jest taki sam, nie odegra on dużej roli w Twoich rachunkach za prąd. Zapewniają także wysoki poziom prywatności.

Iluzje WoodBond

Jeśli chcesz mieć piękne, plastikowe ogrodzenie przypominające drewno, które nie wymaga konserwacji i jest trwałe, Illusions oferuje ogrodzenia winylowe w różnych kolorach i stylach. Jeśli chcesz mieć unikalne ogrodzenie dla swojej posesji, możesz zaprojektować je samodzielnie za pomocą Centrum Projektowego ogrodzeń Illusions. Jeśli masz pomysł na rodzaj ogrodzenia, które chcesz, możesz skontaktować się z lokalną firmą ogrodzeniową Illusions i otrzymać bezpłatną wycenę.

Ogrodzenia winylowe Illusions WoodBond oferują niezrównaną szczegółowość i trwałość w porównaniu do drewna. Ogrodzenia te nie wymagają konserwacji, nie wymagają bejcowania ani malowania. Dostępne są w pięciu wykończeniach słojów drewna. W przeciwieństwie do prawdziwego drewna, winyl nie wymaga konserwacji, co oznacza, że może służyć przez całe życie bez konieczności odnawiania. Ogrodzenia te są dostępne w wielu różnych wysokościach, kolorach i materiałach.

Grand Illusions Vinyl WoodBond to produkt ogrodzeniowy nowej generacji. Został zaprojektowany tak, aby wyglądał jak bejcowany płot drewniany, ale nigdy nie zszarzeje. Płot Grand Illusions Vinyl WoodBond jest dostępny w pięciu realistycznych wykończeniach słojów drewna i może być dostosowany do każdego istniejącego schematu kolorystycznego w Twoim ogrodzie. Ogrodzenia Grand Illusions Vinyl WoodBond można również zainstalować samodzielnie, wykonując kilka prostych czynności.

Ogrodzenia winylowe Illusions to kolejna świetna opcja plastikowych ogrodzeń drewnopodobnych. Winylowe panele ogrodzeniowe Grand Illusions Vinyl WoodBond Mahogany (W101) z PCV są atrakcyjne, nie wymagają konserwacji i wyglądają jak barwione ogrodzenia z drewna mahoniowego. Ogrodzenie prywatne Grand Illusions Vinyl WoodBond Mahogany (V300-6W101) posiada deski z piórem i wpustem i jest dostępne w 35 kolorach i sześciu słojach drewna.

Ciemny orzech włoski

Płot z tworzywa sztucznego przypominającego drewno Mocha Walnut wygląda tak samo jak płot z ciemnego drewna, ale zamiast z drewna jest wykonany z trwałego winylu. Dostępny w rozmiarach od trzech do ośmiu stóp, panel ogrodzenia prywatności jest idealny dla podwórek i zastosowań komercyjnych, i jest objęty dożywotnią gwarancją. Ten produkt jest dostępny tylko w hurtowni Vinyl Fence. Jest to doskonały wybór dla ogrodzeń prywatnych i jest dostępny w kilku kolorach, w tym jasny i ciemny orzech.

Pomimo nazwy, drewno orzecha włoskiego ma głębokie czekoladowe i kawowe odcienie, co czyni je jednym z najciemniejszych gatunków drewna na świecie. Ten rodzaj drewna ma głęboki środek, w którym znajdują się składniki odżywcze drzewa. Biel, która jest jaśniejsza, nazywana jest również zewnętrzną warstwą drzewa. Z kolei twardziel jest zbudowana z drewna ciemniejszego niż biel. Ten rodzaj drewna jest powszechnie stosowany do produkcji akcesoriów kuchennych i łazienkowych, rusznikarstwa i innych elementów.

Cedr

Jeśli chodzi o konserwację, zarówno ogrodzenia winylowe, jak i wykonane z tworzywa sztucznego przypominającego drewno cedrowe wymagają bejcowania i uszczelniania, aby zapewnić im doskonały wygląd przez wiele lat. Jeśli wybierzesz cedr, będzie to kosztowało dodatkowe 1 004 USD rocznie z tytułu kosztów wymiany. Ogrodzenia winylowe wymagają również mniej konserwacji niż drewniane, więc prawdopodobnie zaoszczędzisz w ten sposób sporo pieniędzy. Minusem jest jednak to, że plastikowe ogrodzenie z drewna cedrowego wymaga bejcowania i uszczelniania, a ten proces wymaga czasu i wysiłku.

Żywotność ogrodzenia z tworzywa sztucznego przypominającego drewno cedrowe wynosi od dziesięciu do piętnastu lat, choć w pewnych okolicznościach może ulec skróceniu. Ponieważ drewno jest materiałem organicznym, w końcu zacznie gnić, wypaczać się lub rozpadać. Ten naturalny proces nie jest objęty gwarancją. Z drugiej strony, ogrodzenia winylowe nie gniją i nie niszczeją nawet w zwykłych warunkach atmosferycznych. Aby zachować ich nowy wygląd, mogą wymagać jedynie szybkiego spłukania wężem.

Drewnopodobne właściwości ogrodzeń plastikowych z drewna cedrowego sprawiają, że są one pożądanym wyborem dla właścicieli domów, którzy chcą dodać ogrodzenie do swojej posesji. Mogą one naśladować naturalne cechy cedru, a jednocześnie wymagają bardzo niewielkiej konserwacji. Drewno cedrowe jest znane ze swojej trwałości, a także z subtelnych odcieni kolorystycznych. Ponadto jest naturalnie odporne na rozszczepianie i wypaczanie, co czyni je idealnym materiałem do wykorzystania w architekturze krajobrazu.

Ogrodzenie cedrowe może zwiększyć wartość nieruchomości o około dwadzieścia do dwudziestu lat. Jeśli będzie odpowiednio konserwowane, przetrwa od dwudziestu do dwudziestu lat. Jeśli nie będzie odpowiednio konserwowane, zacznie pokazywać swój wiek wcześniej niż powinno. Chociaż możliwe jest samodzielne zainstalowanie ogrodzenia cedrowego, najlepiej jest pozostawić to zadanie ekspertom. Firma zajmująca się montażem ogrodzeń dopilnuje, aby użyty cedr był najwyższej jakości i aby każda deska została prawidłowo zamontowana.

Cedrowy

Kompozytowe drewno i tworzywo sztuczne przypominające cedr to dwie popularne opcje ogrodzeń. Drewno kompozytowe kosztuje więcej niż cedr i winyl, ale jest lepsze do ogrodu, podwórka lub ogrodzenia prywatnego. Chociaż drewno kompozytowe jest zazwyczaj bardziej wytrzymałe, należy kupować tylko produkty najlepszej jakości, aby zapewnić długotrwałe ogrodzenie. Tanie drewno kompozytowe szybko zacznie się kruszyć i trzeba będzie je wymienić. W razie wątpliwości należy zasięgnąć porady u profesjonalnego instalatora ogrodzeń.

Podczas gdy ogrodzenia winylowe i metalowe mogą przetrwać wiele lat bez konieczności ponownego malowania lub uszczelniania, plastikowe ogrodzenie przypominające cedr wymaga corocznej konserwacji. Powierzchnia w końcu zmieni kolor na srebrnoszary, a ogrodzenie cedrowe będzie wymagało odnawiania co dwa lub trzy lata. Cedr jest naturalnie odporny na warunki atmosferyczne, ale wymaga regularnej konserwacji. Ogrodzenie cedrowe należy czyścić i sprawdzać, czy nie ma luźnych desek lub oznak gnicia. Ważne jest, aby unikać mycia ciśnieniowego i innych ostrych technik czyszczenia, które mogą zniszczyć naturalne piękno drewna.

W porównaniu z drewnem impregnowanym ciśnieniowo drewno winylowe jest tańsze w montażu i konserwacji. Nie wymaga malowania, ale wymaga okresowego uszczelniania i bejcowania. Winyl jest kruchy, ale większość producentów oferuje dożywotnią gwarancję na swoje materiały. Ogrodzenia winylowe wymagają również niewielkiej konserwacji lub nie wymagają jej wcale, co jest dodatkowym atutem. Właściciel domu może zaoszczędzić do 30 000 USD, decydując się na ogrodzenie winylowe w porównaniu z drewnianym, jeśli planuje utrzymać je przez 15 lat.

Inną opcją jest zbudowanie ogrodzenia od podstaw. Cedr to piękne drewno. Chociaż cedr jest podatny na blaknięcie, jego kolor można zachować, myjąc go pod ciśnieniem. Najczęstszą wadą cedru jest to, że słupki i panele ogrodzeniowe mają tendencję do gnicia na poziomie gruntu. Cedrowe słupki i panele wymagają jednak wymiany. Cedr jest znacznie trwalszy niż ogrodzenia winylowe i metalowe. Ponadto jest bardziej atrakcyjny i estetyczny.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte