Sztachety plastikowe drewnopodobne Rodzaje drewnopodobnych ogrodzeń plastikowych

Dostępnych jest kilka rodzajów drewnopodobnych ogrodzeń plastikowych. Sztachety plastikowe do ogrodu Jednym z najbardziej popularnych typów tych ogrodzeń jest Dark Walnut. Istnieją również ogrodzenia wykonane z materiału Grand Illusions Vinyl WoodBond. Każda sekcja ogrodzenia zawiera słupek, zaślepkę, poziomą sztachetę oraz aluminiowe wkładki zapewniające wytrzymałość. Mogą Państwo wybrać z szerokiej gamy sekcji ogrodzeniowych, aby stworzyć idealne ogrodzenie dla swojej posesji.

Ogrodzenia PCV

Jeśli chodzi o ogrodzenia, drewno jest tradycyjnie wybieranym materiałem. Jest ono nie tylko trwałe, ale także ma atrakcyjne walory estetyczne. Z tego powodu drewno jest popularnym wyborem w przypadku posesji mieszkalnych. Ogrodzenia drewniane są łatwe w montażu i stosunkowo niedrogie, ale wymagają też więcej zabiegów konserwacyjnych niż ogrodzenia z plastiku. Drewno jest również podatne na działanie czynników atmosferycznych i insektów, dlatego należy liczyć się z częstszym występowaniem tych problemów.

Ogrodzenia z PCW mają niskie koszty utrzymania, ponieważ nie wymagają malowania ani bejcowania. A ponieważ jest wodoodporne, nie gnije ani nie rdzewieje. Ponadto ogrodzenia z PCW są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Można nadać mu kształt przypominający ogrodzenie drewniane, w tym wstawki z paneli o chropowatej fakturze. Nie trzeba go też malować, co oznacza, że jest dobrym rozwiązaniem dla właścicieli domów, którzy chcą mieć ogrodzenie na lata.

Koszt ogrodzeń z tworzyw drewnopodobnych różni się w zależności od rodzaju użytego drewna i jego gatunku. Winyl jest na ogół tańszy od drewna ze względu na niższe koszty produkcji i materiału. Gatunki drewna mogą się jednak różnić ceną. Ważne jest, aby ustalić budżet i zaplanować wszystko z wyprzedzeniem. W większości przypadków winyl jest lepszym wyborem, gdy porównuje się te dwa materiały. Ponadto, winyl jest doskonałym wyborem, jeśli chcemy kupić ogrodzenie na małe podwórko.

Płyty z tworzywa sztucznego HDPE to kolejna opcja niewymagająca dużych nakładów konserwacyjnych. Ten trwały materiał zachowuje wygląd drewna, ale nie gnije ani nie wypacza się. Dzięki polimerom z tworzywa sztucznego HDPE ogrodzenia są odporne na ciepło i wilgoć, a ich montaż jest stosunkowo łatwy. Ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnego drewna, ogrodzenia z HDPE są tańsze w utrzymaniu niż drewniane. Dlatego warto rozważyć zakup nowego ogrodzenia z PCV.

Chociaż ogrodzenia z PCV i aluminium są trwałe, winyl nie ulega degradacji tak szybko jak drewno. Ich trwałość jest dwukrotnie większa, a pod względem trwałości można je porównać z drewnem. Ogrodzenia winylowe są również tańsze i można je znaleźć w każdym sklepie z artykułami budowlanymi. Można znaleźć duży wybór paneli ogrodzeniowych z winylu dla swojej posesji, ale często są one produkowane masowo i występują w ograniczonej liczbie kolorów i faktur.

Ciemny orzech włoski

Ogrodzenie plastikowe drewnopodobne Mocha walnut jest dostępne w wysokościach 3 i 8 stóp z akcentami kratowymi. Idealny do ogrodzenia podwórka, Orzech Mocha jest wystarczająco trwały do zastosowań komercyjnych i jest również dostępny jako produkt na specjalne zamówienie. Hurtownie Płotów Winylowych są jedynym źródłem paneli ogrodzeniowych Mocha walnut. Nie jest on dostępny w większości sklepów detalicznych. Jesteś zainteresowany zamówieniem tego produktu?

Drewno z orzecha ciemnego ma kolor głębokiej kawy lub czekolady. Ten gatunek drzewa jest jedynym, który ma taki kolor. Głęboki odcień drewna orzecha włoskiego występuje tylko w środkowej części drzewa. Ta środkowa część nazywana jest twardzielą. Zewnętrzna część to biel i ma jaśniejszy kolor. Niektórzy producenci stosują w procesie suszenia parę wodną, która wydobywa więcej szarych odcieni. Najlepszym sposobem na określenie pożądanego koloru drewna jest eksperymentowanie z różnymi rodzajami wykończenia.

Iluzje Winyl WoodBond

Aby uzyskać doskonały wygląd prawdziwego drewna, nie ma nic lepszego niż system ogrodzeniowy Illusions Vinyl WoodBond. Dzięki serii Grand Illusions Vinyl WoodbondTM, przekonasz się, że szczegółowość jest niezrównana, a zaletą jest bezobsługowość winylu. Ogrodzenia Illusions Vinyl są wykonane w 100% z dziewiczego winylu i są produkowane z zachowaniem tych samych wysokich standardów, co inne produkty firmy.

Wykonane w 100% z dziewiczego winylu ogrodzenie winylowe Illusions jest wyjątkowo łatwe w utrzymaniu. Firma oferuje wszystkie kolory i słoje drewna z kolekcji Grand Illusions, a ogrodzenie jest łatwe w montażu dzięki frezowanym słupkom. Ogrodzenie jest również wykonane w 100% z dziewiczego winylu, co oznacza, że nie będzie się wypaczać ani gnić. Prywatne panele Illusions Vinyl V300 są zbudowane z desek o wymiarach 7/8″ x 6″ i są łączone systemem pióro-wpust.

Ogrodzenia Illusions Vinyl WoodBond są dostępne w szerokiej gamie kolorów i faktur, w tym w różnych neutralnych odcieniach. Najczęściej spotykane jest białe ogrodzenie, ale można je znaleźć w kilku innych kolorach, takich jak beżowy, a nawet szary. Jeśli chodzi o fakturę, można wybierać spośród gładkich, błyszczących lub o wyglądzie słojów drewna. Wszystkie te tekstury ułatwiają dopasowanie do istniejącego ogrodzenia.

Ogrodzenie Grand Illusions Vinyl WoodBond PCV

Ten drewniany płot winylowy Grand Illusions charakteryzuje się tymi samymi wysokimi standardami jakości, co wszystkie produkty Illusions. Każdy panel jest zbudowany w 100% z dziewiczego winylu i podlega takiemu samemu surowemu programowi kontroli jakości, jak wszystkie inne produkty Grand Illusions. Ogrodzenie Grand Illusions Vinyl WoodBond PCV jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka ogrodzenia o strukturze drewna, które jest zarówno piękne, jak i łatwe w utrzymaniu.

Ogrodzenie winylowe grand illusions charakteryzuje się eleganckim, bezszwowym wyglądem. Jego poziome sztachety mają wymiary 1-1/2″ x 5 1/2″, a firma produkuje ogrodzenia od prawie 50 lat. Produkty firmy spełniają lub przekraczają wymagania normy ASTM F964 i są dostępne w wielu kolorach i stylach. Dostępne są w pięciu autentycznych wzorach drewna, co zapewnia realistyczny wygląd.

Seria Grand Illusions Vinyl WoodBonD ma pięć realistycznych słojów drewna do wyboru. Została zaprojektowana tak, aby naśladować wygląd ogrodzeń prywatnych z białego cedru wschodniego. Są łatwe w montażu i wymagają minimalnej konserwacji, co czyni je idealnym wyborem dla właścicieli domów na Long Island. W przeciwieństwie do innych ogrodzeń drewnopodobnych, produkty te nie plamią, nie blakną i nie łuszczą się.

Dodanie odpowiedniego stylu do swojego domu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów. Ogrodzenie Grand Illusions Vinyl WoodBond PCV ma 35 różnych kolorów i pięć faktur drewnopodobnych. Zaprojektowane na zamówienie panele umożliwiają mieszanie i dopasowywanie kolorów w celu stworzenia idealnego wyglądu. Można nawet łączyć kolory i faktury w dowolny sposób, od podstawowej szarości po głęboki ciemny brąz.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte