Sztachety plastikowe drewnopodobne Trzy rzeczy, o których należy pamiętać, wybierając plastikowe ogrodzenia drewnopodobne

Jeśli chodzi o trwałość, najlepszym rozwiązaniem są ogrodzenia plastikowe przypominające drewno. Sztachety plastikowe do ogrodu Takie ogrodzenia są odporne na szkodniki, gnicie, grzyby i trudne warunki atmosferyczne, podczas gdy drewno po 20 latach w końcu się rozpadnie. Trwałość drewna zależy od jego rodzaju, ponieważ niektóre gatunki są mocne strukturalnie i odporne na gnicie. Poniżej podajemy trzy rzeczy, o których należy pamiętać, wybierając ogrodzenie z tworzywa sztucznego przypominającego drewno.

Iluzje Winyl

Dzięki serii Grand Illusions Vinyl WoodBond można teraz zainstalować wysokiej jakości, realistycznie wyglądające ogrodzenie bez konieczności konserwacji. To ogrodzenie winylowe jest dostępne w pięciu pięknych kolorach, takich jak mahoń, palisander, wschodni biały cedr i driftwood. Można wybrać jeden z wielu stylów, w tym wstępnie zmontowane panele lub pojedyncze panele. Seria Grand Illusions Vinyl WoodBond jest produkowana zgodnie z tymi samymi wymagającymi standardami, co inne ogrodzenia Illusions ™, w tym z tym samym rygorystycznym programem kontroli jakości.

Dla właścicieli domów poszukujących ogrodzenia, które podkreśli piękno ich domu, seria Illusions Vinyl jest doskonałym wyborem. Ogrodzenia te dostępne są w różnych kolorach, stylach i wzorach. Można wybierać spośród ogrodzeń prywatnych, półprywatnych, z deski na deskę, współczesnych pikiet i ozdobnych ogrodzeń PCV. Dostępne są nawet słupki Majestic 8″ x 8″. Te ogrodzenia nie przypominają niczego innego, co kiedykolwiek widzieliście.

Ogrodzenie winylowe Illusions jest opcją o niskich kosztach utrzymania, która jest również przyjazna dla środowiska. Ogrodzenia te dostępne są we wszystkich kolorach Grand Illusions i opcjach słojów drewna. Są one również łatwe w instalacji dzięki frezowanym słupkom. Wszystkie ogrodzenia Illusions Vinyl są wykonane w 100% z dziewiczego winylu, więc nie wypaczają się ani nie gniją. A dzięki dożywotniej gwarancji na stalowe sztachety, możesz mieć pewność, że ogrodzenie, które kupujesz jest zbudowane tak, aby służyło przez lata.

Jeśli martwisz się o konserwację drewnianego ogrodzenia, możesz spróbować pomalować je samodzielnie! Wysokiej jakości ogrodzenie winylowe nie będzie wymagało malowania i nigdy nie będzie nosiło śladów uszkodzeń. Można nawet użyć farby na bazie epoksydowej, aby nadać mu wyjątkowy wygląd. Ogrodzenia winylowe nie rozszerzają się i nie kurczą, więc mogą wytrzymać jazdę dzieci na rowerach. W przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych, winyl nie wchłania wody.

Ciemny orzech włoski

Drewnopodobne panele ogrodzeniowe z tworzywa sztucznego Mocha Walnut to doskonała alternatywa dla drewna. Dostępne są w wysokościach od trzech do ośmiu stóp z kratowymi akcentami górnymi. Doskonałe na podwórka, ogrodzenie to nadaje się również do użytku komercyjnego. Oprócz wyglądu, trwałości i przystępnej ceny, panel ten jest wyposażony w okucia ze stali nierdzewnej i aluminiowe usztywnienia słupków. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego ogrodzenia prywatności, skontaktuj się z hurtownią Vinyl Fence.

Większość drewna orzechowego jest lakierowana bezbarwnie lub olejowana, jednak ten rodzaj drewna wymaga regularnego smarowania, aby zachować jego bogaty kolor. Wykończone olejem przedmioty z wiekiem nabierają bogatszych odcieni. Niektórzy producenci drewna używają pary podczas procesu suszenia, co może wydobyć z drewna więcej szarości. Aby uzyskać najlepszy wygląd, należy wziąć pod uwagę wiek drewna i ogólny wygląd ogrodzenia.

Iluzje Winyl WoodBond

Illusions Vinyl Fence produkuje imponujący wybór ogrodzeń winylowych w różnych stylach i kolorach. Ogrodzenia Grand Illusions Vinyl WoodBond charakteryzują się takimi samymi standardami jakości i ścisłą kontrolą jakości jak inne produkty Illusions. Ogrodzenia Grand Illusions Vinyl WoodBond charakteryzują się realistycznymi słojami drewna i 35 standardowymi kolorami do wyboru. Ogrodzenie winylowe Grand Illusions Color SpectrumTM posiada realistyczne tekstury drewnopodobne dla uzyskania niestandardowego wyglądu.

Wykonane w 100% z czystego winylu, ogrodzenia Illusions Vinyl są ognioodporne i zapewniają wyjątkowe bezpieczeństwo. Ogrodzenia te spełniają lub przewyższają wymagania normy ASTM F964 w zakresie ochrony przeciwpożarowej i są idealne dla posesji mieszkalnych. Stanowią opcję niewymagającą konserwacji, która jest zarówno atrakcyjna, jak i niedroga. Każdy panel ogrodzenia Illusions Vinyl Fence jest wykonany z desek o wymiarach 7/8 cala x 6 cali i łączy się ze sobą za pomocą systemu pióro-wpust.

Ogrodzenia winylowe Illusions charakteryzują się jednolitym, drewnopodobnym wyglądem. Dostępne są w 35 kolorach i pięciu słojach drewna, co daje klientom nieograniczone możliwości projektowania. Kolory i słoje drewna wyglądają autentycznie, a ogrodzenia winylowe Illusions to przyszłość amerykańskiego krajobrazu. Ogrodzenia winylowe Illusions są obecne na rynku od prawie 50 lat. Spełniają lub przekraczają standardy ASTM F964 w zakresie trwałości i wytrzymałości.

Ogrodzenie Grand Illusions Vinyl WoodBond charakteryzuje się usłojeniem Eastern White Cedar. To winylowe ogrodzenie drewniane jest wykonane z najwyższej jakości desek z białego cedru wschodniego i dostosowane tak, aby uniknąć typowych niezgodności produktu. To drewniane ogrodzenie winylowe nigdy nie zgnije, nie ulegnie wpływom atmosferycznym ani nie będzie miało zardzewiałych gwoździ. Jego piękne usłojenie sprawia, że jest to popularny wybór dla wielu właścicieli domów. Spodoba Ci się wygląd Grand Illusions Vinyl WoodBond, a jakość konstrukcji sprawia, że warto w niego zainwestować.

Seria Grand Illusions Color Spectrum Estate oferuje 24 kolory o niskim połysku do wyboru. Linia ta obejmuje popularne kolory akcentów zewnętrznych. Do każdego koloru dołączona jest osobna instrukcja pielęgnacji. Ogrodzenia Illusions Vinyl WoodBond objęte są dożywotnią gwarancją. I nie zapomnij, że możesz poprosić o bezpłatną wycenę bez żadnych zobowiązań. Więc zacznij teraz i ciesz się swoim nowym ogrodzeniem. I pamiętaj, nie możesz się pomylić z ogrodzeniami Illusions Vinyl WoodBond!

Iluzje Vinyl WoodGrain

Ogrodzenie Illusions Vinyl WoodGrain jest dostępne w wielu różnych opcjach kolorystycznych i teksturowych. Ogrodzenia winylowe z serii Grand Illusions Color Spectrum są niezwykle wszechstronne, a seria Grand Illusions Designer ma wiele słojów drewna dostępnych w różnych kolorach. Seria Grand Illusions Color Spectrum jest dostępna na terenie całego kraju za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów. Oprócz spektrum kolorów Grand Illusions dostępnych jest również wiele innych kolorów, które pozwalają na stworzenie niestandardowego wyglądu.

Ogrodzenia Grand Illusions Vinyl są produkowane w najnowocześniejszych zakładach. Ten materiał winylowy jest mocny i trwały, nie ulega odbarwieniom i ma matowe wykończenie o niskim połysku. Do wyboru jest 35 różnych kolorów i wykończeń słojów drewna lub sześć opcji. Możesz nawet zamówić kolor, który nie jest dostępny w ofercie kolorystycznej. Jeśli chcesz uzyskać efekt słojów drewna, rozważ ogrodzenie winylowe Grand Illusions Color Spectrum i nie zapomnij o ogrodzeniach System21 Chain Link.

Jeśli chcesz stworzyć niestandardowy wygląd na swoim podwórku, rozważ ogrodzenie winylowe Illusions. Jest to trwałe, niezwykle realistyczne ogrodzenie, które jest dostępne w wielu różnych kolorach i rodzajach słojów drewna. Jest to przyszłość amerykańskiego krajobrazu. I jest wykonane przez firmę z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji ogrodzeń. Wykonane są z pierwotnego winylu i spełniają normy ASTM F964. Do wyboru jest białe ogrodzenie piknikowe, drewniane ogrodzenie prywatne lub wiele innych stylów pasujących do stylu Twojej posesji.

Najlepszym sposobem na zainstalowanie ogrodzenia z winylu jest znalezienie lokalnego sprzedawcy z doświadczeniem i referencjami. Większość ogrodzeń winylowych sprzedawanych w dużych sklepach pudełkowych jest wykonana z materiałów z recyklingu lub niskiej jakości, więc lepiej kupić je od sprzedawcy, który specjalizuje się w tych materiałach. Nie tylko zapewni to spokój ducha, ale także pozwoli uzyskać bezpłatną wycenę od tych profesjonalistów. Najlepszym sposobem na zakup ogrodzenia winylowego jest skontaktowanie się z firmą posiadającą dobre opinie.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte