Sztachety plastikowe drewnopodobne Ogrodzenia plastikowe drewnopodobne

Na rynku dostępnych jest kilka drewnopodobnych ogrodzeń plastikowych. Sztachety plastikowe do ogrodu Oto spojrzenie na ogrodzenia kompozytowe, Illusions Vinyl, PolyVinyl i Trex. Które z nich jest odpowiednie dla Twojego domu? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. Z drugiej strony, winyl nie jest trwały. Podczas gdy drewno może wytrzymać 50 lat, winyl zaczyna blaknąć po roku i rozpada się. Winyl jest także toksyczny, a gdy wyląduje na wysypisku, już tam pozostanie.

Ogrodzenia kompozytowe

Jeśli szukasz mocnego, atrakcyjnego ogrodzenia, ogrodzenia kompozytowe mogą być idealnym wyborem dla Twojej posesji. Dzięki niskim kosztom utrzymania i możliwości dostosowania do estetyki domu ogrodzenia kompozytowe będą służyć przez wiele lat, zapewniając bezpieczeństwo i piękno Twojej posesji. Przed zakupem ogrodzenia kompozytowego należy poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z jego zaletami i wadami. W tym artykule omówimy kilka kluczowych kwestii, które należy rozważyć przy zakupie ogrodzenia kompozytowego.

Chociaż ogrodzenia kompozytowe są przyjazne dla środowiska, większość materiałów, z których są wykonane, pochodzi z recyklingu. Materiały te są mieszane z trocinami drzewnymi pochodzącymi z zakładów stolarskich i tartaków w celu uzyskania materiału kompozytowego. Mieszanka ta jest następnie wytłaczana w celu uformowania materiału kompozytowego. Niektóre ogrodzenia kompozytowe, takie jak Trex, wykorzystują nawet gaz ziemny do produkcji swoich paneli kompozytowych. W przypadku tych produktów większość ogrodzeń kompozytowych to dobry wybór. Korzyści płynące z zastosowania ogrodzeń kompozytowych są warte początkowych kosztów.

Ogrodzenia kompozytowe są wykonane z przetworzonych tworzyw sztucznych i trocin i są podobne do ogrodzeń drewnianych, ale łatwiejsze w utrzymaniu. Materiały kompozytowe zachowują swoją wytrzymałość i naturalny wygląd, przewyższając wersje wykonane w 100% z drewna. Ogrodzenia kompozytowe są również przyjazne dla środowiska, ponieważ wymagają mniejszej liczby paneli do wymiany, co przekłada się na mniejszą liczbę drzew ścinanych na tarcicę. Nie wspominając już o tym, że ogrodzenia kompozytowe są estetyczne. Nie jest to jednak rozwiązanie pozbawione wad.

Ogrodzenia drewniane wymagają częstej konserwacji i napraw. Może to być kosztowne, zwłaszcza w klimatach, w których pogoda jest częstym problemem. Ogrodzenia drewniane są również podatne na gnicie, co wymaga wysokiego poziomu konserwacji. Ogrodzenia kompozytowe Miura Board stanowią przyjazną dla środowiska alternatywę dla ogrodzeń drewnianych i zapewniają doskonałe parametry użytkowe. Można je również poddać recyklingowi, co oznacza, że ogrodzenie dłużej będzie wyglądać jak nowe. Ogrodzenia kompozytowe można bezproblemowo wymieniać, nie martwiąc się o niszczenie otaczającego środowiska.

Jedną z wad ogrodzeń kompozytowych jest ich wysoki koszt. W porównaniu z ogrodzeniami drewnianymi ogrodzenia kompozytowe są droższe. Ponieważ tarcica kompozytowa zawiera drewno, rozszerza się pod wpływem zmian pogody. Z tego powodu mogą się one wypaczać w niskich i wysokich temperaturach. Ponadto są one podatne na pleśń i plamy z pobliskich przedmiotów, ale konsekwentna konserwacja pozwoli utrzymać te problemy w ryzach. Tak więc, niezależnie od tego, czy planujesz zakup ogrodzenia kompozytowego, czy nie, ważne jest, aby wybrać odpowiednie ogrodzenie dla swojego domu.

Iluzje Winyl

Jeśli masz już dość patrzenia na swoje stare drewniane ogrodzenie, nadszedł czas na modernizację do nowych drewnopodobnych plastikowych ogrodzeń Illusions Vinyl. Ta marka drewnopodobnych ogrodzeń plastikowych jest produkowana przy użyciu tej samej zaawansowanej chemii i opatentowanego sprzętu używanego do produkcji winylowych systemów balustrad i ogrodzeń Illusions. Ponadto, Illusions Vinyl wykorzystuje wyłącznie dziewicze, współwytłaczane związki PCV i nie zawiera żadnych powtórnie przetworzonych wypełniaczy ani kolorów.

Dzięki niesamowitej różnorodności kolorów i słojów drewna, ogrodzenia Illusions Vinyl mogą stanowić oszałamiające wykończenie Twojego krajobrazu. Możesz wybierać spośród różnych gatunków drewna i 35 kolorów, aby dopasować je do wyglądu swojego domu. Można nawet użyć ogrodzenia Illusions Vinyl z zestawem adaptacyjnym huraganu, aby zapewnić ochronę przed niszczącym wiatrem i deszczem. Możliwości są nieograniczone! Aby dowiedzieć się więcej o ogrodzeniach winylowych Illusions, odwiedź ich stronę internetową lub skontaktuj się ze sprzedawcą.

Ogrodzenia Illusions Vinyl są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Są one zgodne z ASTM F964-13, wiodącą na świecie specyfikacją testową, oraz posiadają certyfikat VMA. To sprawia, że ogrodzenia Illusions Vinyl są bardzo trwałe i zaprojektowane tak, aby zachować swój kolor i integralność strukturalną przez wiele lat. Możesz wybierać spośród ogrodzeń prywatnych, półprywatnych, z desek, ozdobnych PCV, a nawet altan. Znajdziesz tu również winylowe systemy balustradowe Illusions oraz kompletną linię ogrodzeń i balustrad z PCV.

Ogrodzenie winylowe Grand Illusions oferuje 35 standardowych kolorów i realistyczne wykończenia słojów drewna. Ogrodzenia te wyglądają jak ogrodzenia z drewna mahoniowego i praktycznie nie wymagają konserwacji. Dostępne są również niestandardowe kolory i wykończenia słojów drewna. Można nawet dostosować kolor ogrodzenia za pomocą aplikacji Illusions Vinyl, aby utworzyć niestandardową paletę kolorów. Jeśli masz budżet, możesz wybierać spośród produktów Eastern Ornamental Aluminum Fence Products i System21 Chain Link Fence Products.

Winyl Illusions to doskonały wybór dla właścicieli domów, którym zależy na prywatności, bezpieczeństwie i estetyce. W 100% pierwotny winyl jest odporny na gnicie i wypaczanie. Nie będziesz musiał się martwić o malowanie lub odnawianie, ponieważ ogrodzenie Illusions Vinyl jest praktycznie bezobsługowe i łatwe w instalacji. Posiada również dożywotnią gwarancję na stalowe sztachety. A jeśli martwisz się o trwałość, możesz kupić panele w różnych rozmiarach i stylach.

Trex

Chociaż ogrodzenia Trex nie wymagają malowania, możesz rozważyć ich zabejcowanie, jeśli chcesz nadać im wyjątkowy wygląd. Następnie, przed nałożeniem bejcy, można pozostawić go na co najmniej 12 tygodni, aby poddał się naturalnemu działaniu czynników atmosferycznych. Inną świetną opcją jest zakup rozjaśniacza podłogowego, który zawiera kwas fosforowy lub szczawiowy. Produkty te przyspieszają proces starzenia się drewna i zapobiegają powstawaniu plam i przebarwień na ogrodzeniu spowodowanych przez pleśń i grzyby.

Drewnopodobne ogrodzenia plastikowe Trex to doskonały wybór dla tych, którzy chcą mieć ogrodzenie naśladujące wyglądem naturalne drewno, ale nie są one pozbawione wad. Jednym z największych problemów związanych z drewnianymi ogrodzeniami jest to, że wymagają one częstych napraw i wymiany. W niektórych klimatach ogrodzenia drewniane mogą przetrwać zaledwie kilka lat. W tym miejscu z pomocą przychodzi deska Miura. Jest to jedyne rozwiązanie z tworzywa sztucznego przypominającego drewno, które charakteryzuje się doskonałymi parametrami i jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Koszty początkowe ogrodzeń kompozytowych Trex są wyższe niż w przypadku ogrodzeń drewnianych, ale koszty w całym okresie użytkowania są znacznie niższe. W przeciwieństwie do drewna, ogrodzenia kompozytowe Trex zostały zaprojektowane z myślą o około 30 latach, co oznacza, że całkowity koszt będzie znacznie niższy w ciągu następnych kilkudziesięciu lat. Ponadto, dzięki 25-letniej gwarancji, ogrodzenie kompozytowe będzie służyć przez ponad cztery dekady. Jest to z pewnością lepsza opcja niż standardowe ogrodzenie drewniane z wielu powodów, między innymi dlatego, że ogrodzenia kompozytowe Trex są przyjazne dla środowiska i trwałe.

Kolejną ważną zaletą ogrodzeń kompozytowych Trex jest to, że pod względem konstrukcyjnym przewyższają one ogrodzenia winylowe. Aluminiowe sztachety nośne, mocne słupki i zazębiające się deski sprawiają, że jest to jedno z najmocniejszych rozwiązań ogrodzeniowych na rynku. Ze względu na te cechy ogrodzenia kompozytowe Trex są często preferowanym wyborem dla obiektów komercyjnych. W rzeczywistości są one często używane do ukrywania nieestetycznych śmietników oraz odsłoniętych przewodów wodnych i kanalizacyjnych.

PolyVinyl

Produkcja ogrodzeń z tworzywa sztucznego przypominającego drewno poliwinylowe obejmuje kilka etapów. Wytłaczający ogrodzenie musi najpierw zidentyfikować specyfikację ASTM dla danego produktu. Jest to ważny proces, dzięki któremu można mieć pewność, że ogrodzenie spełni wymagania. Następnie producent musi zadbać o regularne sprawdzanie zgodności. Gdy producent spełni wymagania specyfikacji, produkt jest gotowy do użycia. Oto kilka kroków, które należy podjąć przy wyborze ogrodzenia z tworzywa sztucznego przypominającego drewno poliwinylowe:

Winyl ma długą żywotność. W porównaniu z drewnem ogrodzenia winylowe nie wymagają stałej konserwacji. Oprócz okazjonalnego czyszczenia i ponownego barwienia nie trzeba też malować ogrodzenia, aby przedłużyć jego żywotność. Jednak w przypadku ogrodzeń malowanych farba odpryskuje lub łuszczy się. Ogrodzenia winylowe nie blakną, nie odpryskują, nie gniją ani nie wypaczają się. Dzięki temu są doskonałym wyborem dla obiektów mieszkalnych i komercyjnych.

Ogrodzenie winylowe można dostosować na różne sposoby. Można nadać mu fakturę przypominającą kamień lub drewno. Można nawet zamówić ozdobne nakładki na słupki. Co więcej, ogrodzenia winylowe są dostępne w szerokiej gamie kolorów, faktur i stylów. Mając tak duży wybór, można uzyskać niemal dowolny wygląd. Należy jednak uważać, aby nie pójść na skróty, jeśli chodzi o proces instalacji, ponieważ może to spowodować niestabilność ogrodzenia.

Ogrodzenia winylowe i ogrodzenia z tworzywa sztucznego przypominającego drewno mają bardzo różną trwałość. Płoty z winylu są odporne na trudne warunki atmosferyczne, szkodniki i gnicie, natomiast drewno z czasem niszczeje i gnije. Trwałość drewna zależy od jego gatunku. Niektóre gatunki drewna są bardziej trwałe i odporne na gnicie niż inne, ale te ostatnie są droższe i wymagają wielu zabiegów konserwacyjnych. Jeśli chcesz mieć trwałe ogrodzenie, najlepszym rozwiązaniem jest winyl.

Kolejną zaletą ogrodzenia z PCV jest jego trwałość i niezawodność. Materiał ten jest odporny na promieniowanie UV, więc nie trzeba go co roku malować. Co więcej, PCV nie wypacza się ani nie gnije. Można go czyścić, kilkakrotnie spłukując wężem, aby usunąć wszelkie zabrudzenia i plamy. Ponadto można cieszyć się płynnymi przejściami między deskami.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte