Sztachety plastikowe drewnopodobne Czy ogrodzenia z PCV są lepsze od drewnopodobnych ogrodzeń plastikowych?

Istnieje wiele zalet ogrodzeń z PCV w porównaniu z ogrodzeniami z tworzyw drewnopodobnych. Sztachety plastikowe do ogrodu Ogrodzenia z PCV mają dłuższą żywotność niż ogrodzenia z tworzyw drewnopodobnych i są bardziej odporne na działanie czynników atmosferycznych. Ogrodzenia z PCV są również bardziej odporne na szkodniki i gnicie niż drewniane. Drewno może przetrwać 20 lat lub więcej, ale z czasem ulega zniszczeniu i staje się mniej trwałe. Oczywiście wszystko zależy od tego, jaki rodzaj drewna wybierzemy. Niektóre gatunki drewna są wyjątkowo trwałe i odporne na gnicie.

Ogrodzenia z PCV są bardziej trwałe niż ogrodzenia z tworzyw drewnopodobnych

Jeśli zastanawiasz się, czy ogrodzenia z PCV są lepsze od ogrodzeń z tworzyw sztucznych drewnopodobnych, czytaj dalej. Podstawową różnicą jest koszt. Ogrodzenia z PCV są droższe na początku, ale wymagają niewielkiej konserwacji, dzięki czemu zachowują swój pierwotny wygląd przez lata. Dla porównania, ogrodzenia drewniane wymagają więcej zabiegów konserwacyjnych i muszą być regularnie malowane lub bejcowane. W przypadku ogrodzeń z PCV wystarczy je raz na jakiś czas spłukać.

Nowoczesna technologia przyniosła duże usprawnienia w produkcji ogrodzeń. Jednym z nowych konkurentów jest PCV, czyli polichlorek winylu. Materiał ten był początkowo stosowany w instalacjach hydraulicznych, ale został zaadaptowany jako atrakcyjny materiał ogrodzeniowy. Poza tym, że jest bardziej wytrzymały, jest też niedrogi. Oto kilka zalet i wad PCW i tworzyw drewnopodobnych. Który z nich jest lepszy dla Twojego domu?

Ogrodzenie winylowe nie wymaga corocznej konserwacji. Nie trzeba go malować ani martwić się, że zgnije lub rozpadnie się. Nie wymaga ono konserwacji, a nawet może przetrwać dziesiątki lat dłużej. W przeciwieństwie do drewnopodobnych ogrodzeń plastikowych, ogrodzenia winylowe są bardziej odporne na silne wiatry, ekstremalne zmiany temperatury i rdzę. W zależności od koloru i sposobu konserwacji, ogrodzenie winylowe może przetrwać dziesiątki lat dłużej niż drewniane. Jeśli martwisz się o warunki atmosferyczne, ogrodzenia drewniane mogą pękać pod wpływem dużych zwałów śniegu lub nacisku.

Kolejną zaletą ogrodzeń z PCV jest to, że lepiej niż ogrodzenia drewniane radzą sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Podczas gdy ogrodzenia drewniane mogą wymagać malowania lub uszczelniania co kilka lat, ogrodzenia winylowe można przecierać wężem ogrodowym. Ogrodzenia drewniane mogą przetrwać od pięciu do dziesięciu lat, jeśli są dobrze utrzymane. Jednak przy odpowiedniej pielęgnacji mogą wytrzymać od 15 do 20 lat.

Ogrodzenia Trex mają wygląd zbliżony do drewna

Jeśli szukasz trwałego i atrakcyjnego ogrodzenia, wypróbuj ogrodzenie kompozytowe Trex. Jego wygląd przypomina standardowy płot z drewna, ale wymaga minimalnej konserwacji. W przeciwieństwie do drewna, materiał Trex nie wypacza się, nie gnije, nie odpryskuje i nie przyciąga owadów. Ponadto nie trzeba go malować, powlekać ani nakładać powłok, aby zachować jego wygląd.

Ogrodzenia Trex są wykonane w 95% z materiałów pochodzących z recyklingu. Większość z nich pochodzi z odzyskanego drewna i trocin, a także z przetworzonego plastiku. Część pochodzi z folii opakowaniowej, co oznacza, że jest wykonana z przetworzonego plastiku. W rzeczywistości każdy kawałek ogrodzenia zawiera ponad 120 000 plastikowych torebek pochodzących z recyklingu. To więcej niż wystarczająca ilość materiału z recyklingu na całe ogrodzenie! A ponieważ kolory zmieniają się z czasem, nie ma to wpływu na wytrzymałość ogrodzenia.

Kolejną ważną zaletą ogrodzeń Trex jest ich trwałość i długotrwała jakość. W przeciwieństwie do drewna, ogrodzeń z płyt Trex nie trzeba malować ani bejcować. Ponadto ogrodzenia z płyt Trex nie są siedliskiem szkodników, a termity nie są w stanie ich zjeść. Wreszcie, jest łatwy w czyszczeniu: wystarczy spryskać go wodą i użyć szczotki z miękkim włosiem, a zobaczysz, że ogrodzenie będzie wyglądać jak nowe!

Chociaż drewnopodobny wygląd ogrodzenia Trex może być przeszkodą dla osób, które nie znają się zbytnio na drewnie. Jeśli nie masz pewności co do instalacji ogrodzenia lub masz z nią problemy, najlepiej skontaktować się z profesjonalistą. Profesjonalista przeprowadzi Cię przez cały proces i przedstawi zalecenia oparte na Twojej konkretnej sytuacji i budżecie. Jeśli jesteś zainteresowany instalacją ogrodzenia Trex na swojej posesji, możesz znaleźć wielu internetowych dystrybutorów materiałów ogrodzeniowych.

W przeciwieństwie do tradycyjnych ogrodzeń drewnianych, ogrodzenia kompozytowe Trex są wykonane z drewna i plastiku pochodzącego z recyklingu. Jego drewnopodobny wygląd i niskie koszty konserwacji oznaczają, że jest to świetny wybór do zastosowań komercyjnych i domowych. A ponieważ ogrodzenia Trex są wykonane w 96% z materiałów pochodzących z recyklingu, doskonale nadają się do różnych zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych. Niezależnie od tego, czy chcesz zapewnić sobie prywatność czy bezpieczeństwo, ogrodzenie kompozytowe Trex jest trwałe i przyjazne dla środowiska.

Podobnie jak w przypadku każdego produktu drewnopodobnego, należy uważać, aby wybrać styl ogrodzenia odpowiedni do swoich potrzeb. Weź pod uwagę warunki pogodowe panujące w Twojej okolicy i wybierz kolory, które najlepiej pasują do Twojego otoczenia. W południowej Kalifornii można znaleźć kilka opcji instalacji ogrodzenia Trex. Możesz nawet zainstalować ogrodzenie Trex, jeśli Twoje podwórko jest narażone na trudne warunki pogodowe. W efekcie końcowym nowe ogrodzenie będzie miało wygląd i charakter ogrodzenia drewnianego.

Płot winylowy Illusions to plastikowe ogrodzenie drewnopodobne.

Produkty Illusions Vinyl Fence zostały certyfikowane przez Vinyl Manufacturers Association (VMA). Ten znak zapewnia konsumentów, że produkty spełniają lub przekraczają standardy przemysłowe i przeszły obszerne audyty zatwierdzonych zewnętrznych agencji kontrolnych i laboratoriów testowych. Te procesy weryfikacji i wysokiej jakości produkcja zapewniają zadowolenie klienta z ogrodzenia. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które zapewnią Państwu zadowolenie z ogrodzenia Illusions Vinyl.

Płoty winylowe Illusions są produkowane w najnowocześniejszych zakładach w USA. Posiadają one certyfikat VMA i spełniają najbardziej rygorystyczne normy testowe. Są one również zaprojektowane tak, aby zachować kolor i integralność strukturalną przez dziesięciolecia. Płoty winylowe Illusions dostępne są w różnych kolorach i słojach drewna, aby dopasować się do Twojego domu i stylu krajobrazu. Oprócz stylów ogrodzeń prywatnych i półprywatnych, można również zdecydować się na instalację altan i systemów balustrad.

Główną zaletą płotu winylowego Illusions jest łatwość utrzymania. Dostępny jest we wszystkich kolorach Grand Illusions i słojach drewna. Jest łatwy w montażu i nie wymaga konserwacji. Jest również niedrogi i łatwy w montażu. Jeśli tylko będziesz postępować zgodnie z instrukcjami producenta, Twoje ogrodzenie będzie służyć przez lata. Aby zapewnić spokój ducha, firma udziela na swoje produkty dożywotniej gwarancji na stalowe sztachety.

Płot winylowy Eastern Illusions można wykończyć w kolorach Grand Illusions Color Spectrum i Vinyl WoodBond. Eastern Illusions Vinyl Fence oferuje 35 standardowych kolorów i realistyczne słoje drewna. Eastern Illusions Vinyl Fence oferuje wszystkie style ogrodzeń PCV Illusion. Aby uzyskać piękny drewnopodobny wygląd bez konieczności konserwacji, należy wybrać serię Vinyl WoodBond. Charakteryzuje się ona sękatym usłojeniem drewna i ochroną koloru Sky2Blue Shield przed zarysowaniem i blaknięciem.

Grand Illusions Vinyl Fence jest najbardziej realistycznym PCV winylu drewnopodobnym w branży. Wykonany jest w 100% z dziewiczego winylu i przechodzi ten sam rygorystyczny proces kontroli jakości, co wszystkie inne produkty Illusions. To ogrodzenie winylowe jest wykonane do ostatniego, więc można go zainstalować bez obawy o to, że blaknie. Jeśli szukasz ogrodzenia drewnopodobnego dla swojego domu, rozważ Grand Illusions Vinyl WoodBond, V300 lub W300 ogrodzenie prywatności.

Ogrodzenia z winylu mają wiele zalet. Oprócz pięknego wyglądu i braku konieczności konserwacji, winyl jest również odporny na zadrapania i graffiti. Jego trwałość jest jednym z głównych powodów, dla których ten typ ogrodzenia jest tak popularny. Jest ono również niedrogie i ma tę dodatkową zaletę, że wymaga minimalnej konserwacji. Jeśli wybierzesz produkt wysokiej jakości, ogrodzenia winylowe Illusions objęte są dożywotnią gwarancją.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte